Lure 13.5

Lure 13.5

Feelfree-Lure-13.5-Top JPG

Feelfreekayak stavia rybolov na novú úroveň v stabilite, pohodlí a všestrannosti. Dosiahnete ju s novým kajakom série Lure z roku 2015. Verzia 13.5 je dlhšia, rýchlejšia, extrémne stabilná. Kajak Lure 13.5 je vhodný pre rybárov, ktorí vyhľadávajú väčšie vodné plochy.  Lure 13.5 je vybavený prednou multi-funkčnou konzolou, ktorá je prikrytá vekom. Veko konzoly je vykladané doštičkou, ktorá udrží vaše nápoje, môžete si na nej pripravovať nástrahy na rybolov, čistiť ryby, rovnako tak vo vnútri uchovávať ulovené ryby v chlade. Ďalším využitím tohto kľúčového prvku navrhnutým špeciálne pre Lure 13.5 je otvor v trupe lodi ako predpríprava pre inštaláciu sonaru a sondy. Tým je vylúčená potreba vŕtania dier do kajaku.

Lure 13.5 tiež prichádza s radou unikátnych funkcií, ktoré môžete vidieť na rade kajakov Lure, vrátane odnímateľných širokých polohovateľných sedadiel, Feelfree patentovaných koliesok v kýle lodi a univerzálnych držiakov – systému Uni-Track. Polohovateľné sedadlo ponúka širokú škálu výšok sedadla pomocou páky. Sedadlo je ľahko odnímateľné. Polohovateľné sedadlo prináša maximálnu stabilitu na palube, ktorá je potrebná pri veslovaní v rôznych polohách ako aj pri samotnom rybolove.

Stabilný, 36“ široký trup kajaku vám dáva možnosť veslovať v stoji i v sede, takže nemusíte mať „strach z vody“. Kajak Lure je vhodný tak na vnútrozemské vody ako aj na oceány a moria.

 

Galéria

DĹŽKA: 13' 5" (411 cm.)
ŠÍRKA: 36" (91 cm.)
VÁHA : 95lbs (43 kg.)
KAPACITA: 500 lbs (227 kg)
Váha kajaku sa môže meniť v závislosti od váhy príslušenstva.
Modelovo špecifické vlastnosti:
Výškovo polohovateľné sedadlo vrátane vreciek
Predný oválny poklop
Poklop na štvrť otáčky
Stredová konzola
Predná Uni Track koľajnica
Postranné Uni Track koľajnice - „tie down“ systém
Bočné vrecká
Držiak na udicu
Popruh na postavenie
Plošina na státie

Štandardné vlastnosti:
Patentované koliesko v kýle lodi
Rukoväte
Úložné priestory
Uchytenie vesiel
Vypúštací ventil