LURE TANDEM II

LURE TANDEM II

kayaks_fishing_lure_tandem

Nový Feelfree kajak Lure II Tandem je najnovším komplimentom vo Feelfree kajakoch Lure Series. Je skonštruovaný na základe rovnakého úžasného pohodlia, stability a všestrannosti, ktoré rybári požadujú z kajaku – a to x 2! Kajak má dve samostatné sedenia s dvoma sonarpodmi.

Kajak tiež prichádza s rôznymi unikátnymi prvkami, ktoré sú vidieť na sérii Lure vrátane patentovaného kolieska a robustného tvaru v rukovätiach. Rovnako ako väčšina kajakov Feelfree, Lure II prichádza so všetkým, čo potrebujete na to, aby ste sa dostali von a mohli ísť loviť ryby, vrátane systému Uni-Track pre neobmedzené konfigurácie vybavenia, držiakov a veľkého zásobníka na uloženie rybárskeho výstroja.

Čo predstavuje Lure II na rozdiel od iných tandemov, sú možnosti s viacerými konfiguráciami. Môžete pádlovať s priateľom alebo členom rodiny, vy môžete riadiť loď a on sledovať ryby alebo naopak. Lure II môžete tiež použiť ako sólový kajak z polohy zadného sedadla - s množstvom možností. V sólovej polohe môžete odstrániť predné sedadlo Gravity, ktoré poskytuje ešte väčší priestor na státie a skladovanie. Či stojíte, sedite vysoko, sedíte nízko, jeden alebo dvaja rybári, môžete pádlovať, pedálovať alebo použiť komplet Overdrive systém vrátane motora. Kajak Lure II Tandem je pradávaný samostatne, Overdrive Pedal, Overdrive Motordrive a kormidlo je potrebné dokúpiť.

Dĺžka: 14' 2" (432 cm)
Šírka: 36" (91 cm)
Váha: 92lbs (42 kg)
Nosnosť: 500 lbs (227 kg) Nosnosť...hmotnosť kajaku závisí od inštalovaného príslušenstva
Patentované Gravity sedadlo 2x
Odnímateľný Sonarpod 2x
Predný odkladací priestor s poklopom
Uni track koľajnica pre oboch rybárov a skladovací priestor vzadu
Držiaky na udice
Popruh na vstávanie 2x
Stojacia podložka 2x

Štandardné vlastnosti:
Patentované prepravné koliesko
Prepravné masívne rukoväte
Samovylievacie otvory