Rybárske príslušenstvo

accessories_fishing_large_unitrac

Feelfree Uni-Track

Feelfree Uni-Track systém je prielomovým systémom pre rybolov na kajaku. Umožňuje vám to vždy rýchlo a jednoducho upevniť príslušenstvo na rybolov bez toho aby ste museli do kajaku vŕtať nejaké diery. Jednoducho prichytíte vaše príslušenstvo k Uni-Track držiaku a potom vložíte Uni-Track držiak do koľajničky a zapojíte poistné páčky na mieste. Keď uvoľnite poistné páčky môžete posúvať držiak smerom dopredu alebo dozadu . Keď je zablokovaný máte odolné pripojenie k vášmu zariadeniu. Tento systém je kompatibilný s väčšinou populárnych doplnkov na trhu.

Feelfree Uni-Bar Deluxe

So systémom Feelfree Uni-Bar Deluxe zmeníte kokpit svojho Feelfree kajaku na kajak na rybolov. Tento exkluzívny feelfree doplnok je navrhnutý na montáž do vášho Uni-Track systému na vytvorenie prístupnej palubnej dosky pre všetku vašu elektroniku a ďalšie vaše vybavenie. Tento Uni-Track systém sa ľahko pohybuje dopredu a dozadu. Tento model zahrňuje 3ks Uni-Track držiakov, 5 ks závesných háčikov a meradlo na dĺžku rýb. Tento univerzálny držiak je kompatibilný so všetkými Feelfree kajakmi, ktoré majú namontovaný Uni-Track systém .

accessories_fishing_large_unibardeluxe
accessories_fishing_large_unibar

Feelfree Uni-Bar

Feelfree Uni-Bar univerzálny držiak ponúka tie isté vlastnosti ako Uni-Bar Deluxe ale neobsahuje Uni-Track držiaky a má 3ks závesných háčikov. Toto je perfektné pre tých, ktorí už majú sadu držiakov alebo pre tých, ktorí sa snažia prispôsobiť ich nastavenie s viac ako tromi držiakmi. Feelfree Uni-Bar je kompatibilný so všetkými Feelfree kajakmi, ktoré majú namontovaný Uni-Track systém.

Držiaky rybárskych prútov (Flush Round)

Tento držiak je určený pre takmer akýkoľvek kajak ( väčšinou pre Feelfree rekreačné kajaky). Tento držiak rybárskych prútov s oblým otvorom vám umožní uložiť udicu bez toho aby vám nezavadzala na vašej lodi. Držiak udíc obsahuje gumenný popruh, aby bola vaša udica v bezpečí. Držiak udíc je osadený v jednej rovine s palubou vášho kajaku, takže sa nemusíte báť o žiadne poškodenie udice keď chytáte ryby alebo pri nakladaní a vykladaní kajaku.

accessories_fishing_large_flushrodholderround
accessories_fishing_large_flushrodholdersquare

Držiaky rybárskych prútov (Flush Rectangle)

Tento držiak je určený pre takmer akýkoľvek kajak ( väčšinou pre Feelfree rekreačné kajaky). Feelfree Flush Monted Rod Holder s obdĺžnikovou základňou ponúka rovnaké benefity ako s oválnou základňou. Držiak udíc tiež obsahuje gumený popruh, aby bola vaša udica v bezpečí.

Feelfree maskáčová prepravná kabela

Keď chytáte ryby na kajaku, je nevyhnutné, aby celá vaša výstroj bola v bezpečí a suchu. Táto kabela má nie len veľký úložný priestor pre vašu výstroj ale aj držiaky na vaše rybárske udice a zadná strana je vybavená reflexnými bezpečnostnými prvkami vysoko nad hladinou vody. Kabela je vyrobená z  trvalých, vodeodolných materiálov. Súčasťou kabely je tiež odnímateľná bedrová kapsička („ľadvinka“), držiak kliešti, ako aj nepremokavé púzdro na mapu a má tiež ramenný pás, ktorý uľahčuje jej nosenie. Pôdorys: 14“x12.5“.

 

accessories_crate_large
accessories_fish_large

Feelfree maskáčová chladiaca kabela na ryby

Chytanie rýb je zábava, ale udržať ich čerstvé je dôležitejšie! Feelfree chladiaca kabela je uzatvorená z pamäťovej peny a je navrhnutá tak, aby bola vhodná na kajaku pre uskladnenie vašich úlovkov a aby ich udržala čerstvé po celý deň. Je vybavená odnímateľnou podložkou pre jednoduché čistenie rýb a má niekoľko upevňovacích bodov, aby bola bezpečne pripevnená na vašom kajaku. Kabela je vyrobená zo silných Diamod Ripstop polyesterových materiálov a je dostupná v dvoch veľkostiach. Zvrchu má zakotvené pohodlné rukoväte.

Feelfree maskáčové veslá

Feelfree maskáčové veslo nesplní len požiadavky pre tých, ktorí hľadajú silné, ľahké veslo s kompletným meradlom na ryby ale taktiež vyzerá skvelo v štyroch farebných maskáčových prevedeniach, ktoré ladia s vašim obľúbeným Feelfree kajakom. Dvojdielne sklolaminátové veslá so sklenenou vystuženou čepeľou sú k dispozícii v dĺžkach 230,240 a 250 cm.

accessories_paddles_large_camo
accessories_fishing_large_anchor

Kotva

Keď už raz nájdete vaše horúce lovné miesto, nebudete chcieť už odísť. A to je to, čo robí túto kotvu veľmi dôležitou. Zabezpečte svoj kajak na svojom obľúbenom mieste spustením Feelfree kotvy cez palubu a strávte viacej času chytaním rýb a menej času snažením sa aby váš kajak stál na jednom mieste.

Kormidlo pre Lure

PPrevezmite kontrolu nad plavbou vášho kajaku a zlepšite svoju veslovaciu výkonnosť s Feelfree Smart Track Rudder Kit. Riadenie kormidla ovládate vašou nohou so sadou Smart Track Toe Control a opierok na nohy, ktoré sú zahrnuté v sade. Kormidlo je kompatibilné s Feelfree Moken 12.5, 14 a so sériou kajakov Lure. Kormidlový systém zabezpečuje maximálny veslovací zážitok, keď ste na vode počas veterných dní alebo na vode so silnými prúdmi.

11-rudder