Sedačky

Polohovateľné sedadlo

Naše patentované polohovateľné sedadlo – Gravity Seat – to je unikátny a jedinečný prvok rybárskych kajakov série Lure.

Je to sedadlo, ktoré poskytuje vysoký komfort vďaka svojej nastaviteľnej výške. Je plne odnímateľné, takže si ho môžete zobrať kamkoľvek budete chcieť. Výška sa nastavuje pomocou postupného nadvihovania sedadla a jeho spustenie potiahnutím jednoduchého pútka. Toto nastavenie funguje veľmi jednoducho a hlavne rýchlo, čo vám prinesie rýchlu reakciu pri menení rybárskych miest alebo keď len chcete pohodlne sedieť pri rybolove.

gravity seat1
accessories_seats_large_deluxe

Feelfree luxusné sedadlo

Zabudnite na malé sedadlá a krátke operadlá svojho starého kajaku. Naše Feelfree luxusné sedadlo vám ponúka útulnú jazdu pre tých, ktorí hľadajú zlepšenie. Toto čalúnené sedadlo ponúka dobrú kvalitu a hodí sa do všetkých Feelfree kajakov.

Feelfree Kingfisher sedadlo

Toto Feelfree sedadlo je neprekonateľnou voľbou pre veslárov, pokiaľ ide o komfort sedenia. Jeho jedinečná konštrukcia obsahuje vnútornú kostru, čiže sedadlo si zachováva tvar a pohodlie aj niekoľko hodín bez zmeny. Toto plyšové sedadlo je luxusné, čo pomáha pri tom, aby vaše veslovanie bolo zážitkom bez ohľadu na to ako dlho plánujete stráviť čas na vode. Veľkým plusom je bedrová opierka chrbtice, ktorá zabezpečuje extra oporu pre dolnú časť chrbta.

accessories_seats_large_kingfisher