Súčiastky a ostatné

accessories_parts_large_drainplug

Vypúšťací ventil

Vypúšťací ventil je dôležitý pre poskytnutie prístupu k bodu k trupu vášho kajaka, aby mohla vytiecť von voda, ktorá by sa mohla dostať do vnútra vášho kajaka. Feelfree vypúšťacie ventily sú závitové a majú podporný držiak aby udržali zátku na mieste, keď ju odskrutkujete.

Prepravné koliesko

Prepravné koliesko je vyrobené tak, aby vydržalo dlho, ale ak sa stane, že potrebujete nové, ponúkame vám náhradnú sadu. Sada obsahuje náhradné koliesko, os a montážny materiál. Uistite sa, že sa ste sa informovali u svojho predajcu na špeciálnu sadu určenú na váš model kajaku.

accessories_parts_large_wheel
10-skeg

Kormidlo – smerovka

Pridajte si kormidlo do svojho kajaku Nomad alebo Gemini a okamžite pocítite lepšiu smerovú stabilitu na vode. Kormidlo sa jednoducho inštaluje na zadnú úchytku vášho kajaku a tak stále udržuje správny tvar, takže môžete viesť kajak bez prekážok. Toto je skvelý doplnok pre tých, ktorí chcú lepšie držať smer kajaku a zlepšovať tak svoj vesliarsky štýl.

Remene na nohu

Feelfree remene na nohu sedia veslárovi na stehno aj na koleno a zabezpečujú extra kontrolu nad vedením kajaku na divokej vode. Sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie, vyrobené z neoprénu s veľkým množstvom náplne a sú plne nastaviteľné.

accessories_outfitting_large_thighstraps
accessories_outfitting_large_paddleleash

Popruh na veslo

Bez ohľadu na vodné podmienky, veslári všetkých úrovni ocenia ochranu, ktorú Feelfree popruh na veslo poskytuje. Už sa viac nemusíte báť o svoje veslo, že by vám mohlo spadnúť cez palubu, s týmto doplnkom od Feelfree kajaku si môžete začať užívať čas strávený na vode. Či už ste na divokej vode alebo len si chcete vaše veslo na chvíľu odložiť alebo si chcete spraviť fotku, tieto popruhy zabezpečia, že vaše veslo neodpláva nikam.

Zátka do vylievacieho otvoru

Zátka do vylievacieho otvoru je vhodná pre každý Feelfree kajak. Zátky sú dostupné v šedom a modrom vyhotovení.

accessories_outfitting_large_scupperplugs