Feelfree Kayaks – Budúcnosť kajakov dnes

 

Netrvá to dlho kým si všimnete, čo odlišuje Feelfree kajaky. S unikátnymi farebnými kombináciami a najinovatívnješimi štandardnými vlastnosťami, Feelfree kajaky vyvinuli veslovanie tak ako ho poznáme my dnes. Avšak tieto inovácie neboli vyvinuté za noc. Je to všetko výsledkom našej pozornosti k zákazníkovej spätnej väzbe, s kombináciou viac než 30 rokov dizajnu a vyvíjania skúsenosti doplnené vysokou úrovňou odbornej práce. Moderný vývoj dizajnu kajakov iba začal.

accessories_parts_small_wheel

Prepravné koliesko

Prepravné koliesko je vyrobené tak, aby vydržalo dlho, ale ak sa stane, že potrebujete nové, ponúkame vám náhradnú sadu. Sada obsahuje náhradné koliesko, os a montážny materiál. Uistite sa, že sa ste sa informovali u svojho predajcu na špeciálnu sadu určenú na váš model kajaku.

Modely: Všetky kajaky

features_colors

Jedinečné dynamické farby

Určite, výzor nie je všetko ale je dobré ak máte najtrendovejší kajak na vode. Sme hrdí na to, aké možnosti farebných kombinácii vám ponúkame. Medzi naše populárne patria „rúžový maskáč“, melónová zelená“.

Modely: Všetky kajaky

features_console

Stredová konzola

Rybári na kajaku nikdy nemajú ľahký prístup k úložnému priestoru. Táto konzola slúži aj ako dodatočný montážny priestor aj ako držiak pre nápoje.

Modely: Moken a Lure série

features_handles

Tvarované úchytky

Úchytky na kajaku sú väčšinou priviazané s kusom lana. S Feelfree stálymi tvarovanými úchytkami sa nikdy nemusíte báť, že by ste stratili rúčku alebo zlomili úchytku.

Modely: Všetky kajaky

features_hingehatch

Oválny závesný poklop

Gumové krytky na poklopy sú skvelé ale keď si vaše dobrodružstvo vyžiada extrémne akcia, ktoré vyžadujú rýchly prístup k trupu, Feelfree oválny závesný poklop je odpoveďou.

Modely: Moken 10 lite, Moken 12.5 a 14 a Lure Series

features_paddlekeeper

Systém držania vesiel

Či už potrebujete uložiť svoje veslo počas prepravy alebo ho chcete iba odložiť počas prestávky na vode, môžete si byť istý, že s Feelfree systémom na držanie vesla bude vaše veslo v bezpečí.

Modely: Všetky kajaky okrem Move

features_unitrack

Uni-track systém

Feelfree Uni-Track systém je prielomovým systémov pre rybolov na kajaku. Umožňuje vám to vždy rýchlo a jednoducho upevniť príslušenstvo na rybolov bez toho aby ste museli do kajaku vŕtať nejaké diery. Jednoducho prichytíte vaše príslušenstvo k Uni-Track držiaku a potom vložíte Uni-Track držiak do koľajničky a zapojíte poistné páčky na mieste. Keď uvoľnite poistné páčky môžete posúvať držiak smerom dopredu alebo dozadu . Keď je zablokovaný máte odolné pripojenie k vášmu zariadeniu. Tento systém je kompatibilný s väčšinou populárnych doplnkov na trhu.

Modely: Moken 10 lite, Moken 12.5 a 14 a Lure série